Witajcie wszyscy. Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam będąc nad morzem wpatrywać się godzinami za horyzont i myśleć nad tym co może Was tam spotkać? My spędzając całe dzieciństwo i młodość w naszej małej nadmorskiej miejscowości niemal codziennie miałyśmy taką sytuacje. Do czasu, aż stwierdziłyśmy, że czas coś zmienić. Zdałyśmy maturę i wybieramy się na studia na drugi koniec Polski (do Krakowa) więc daleka droga przed nami. Ale po drodze czeka na nas wiele ciekawych miejsc. Bo nie wspomniałyśmy jeszcze o tym, że uwielbiamy podróżować. Niech Was nie dziwią wpisy o nadmorskich miejscowościach, bo może nazwa morza ta sama, ale widoki i atrakcje zupełnie inne. Fascynujące są dla nas także góry i wszystkie regiony znajdujące się w granicach naszego kraju...

Kategorie

  • Home Ciekawe propozycje na czas wolny w Ustroniu Morskim

Ciekawe propozycje na czas wolny w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie jest wsią położoną w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kołobrzeskim. Wieś znajduje się jedenaście kilometrów od Kołobrzegu. W Ustroniu Morskim jest plaża nadmorska, na której zorganizowane jest strzeżone kąpielisko odwiedzane chętnie latem zarówno przez mieszkańców wsi, jak i przez turystów. Ustronie Morskie jest jedną z większych miejscowości nadmorskich w okolicy. Ma dobrze rozwiniętą bazę noclegową i gastronomiczną. Wakacyjne noclegi są zdecydowanie tańsze, niż na przykład w pobliskim Kołobrzegu. Przyciąga to turystów, podobnie jak atrakcje turystyczne, które w sezonie letnim czekają na odwiedzających to miejsce.

Pierwszą z tych atrakcji, przygotowaną zwłaszcza dla tych młodszych turystów jest ciuchcia. Można wybrać się nią na przejażdżkę po Ustroniu Morskim, jak i po sąsiedniej wsi. Chętnie odwiedzane jest też kino 7D, które przyciąga turystów lubiących mocne wrażenia, jednak jeszcze większych emocji dostarcza symulator. W nim turyści przenoszą się w środek wyświetlanego filmu, który tak naprawdę nie ma scenariusza. Nie lada atrakcją na którą można poświęcić kilka godzin, a nawet cały dzień jest oddalony o 11 kilometrów Western Park. Jest to miasteczko w, którym poznać można życie kowbojów i Indian, a nawet stać się wybraną postacią. Do tego na terenie parku rozrywki, znajdują się dodatkowe atrakcje, takie jak: wodne kule, place zabaw, symulator byka i wiele innych.

Nieopodal Ustronia Morskiego znajduje się też Golf Driving Range. Jest to miejsce, gdzie można zagrać w minigolfa lub popływać w basenie, zdecydować się na lot paralotnią i wiele innych rzeczy. Znajduje się ono na terenie gospodarstwa agroturystycznego. Dla lubiących czynny wypoczynek Ustronie Morskie poleca paintball. Pole do gry zajmuje ponad 8000 metrów kwadratowych, a w ofercie można znaleźć takie ciekawostki, jak przeniesienie świata gier komputerowych do realnej zabawy. W wiosce znajduje się też basen kryty, który czynny jest cały rok, a latem w deszczowe dni nie trzeba rezygnować z pływania, wystarczy udać się na basen. Dla dzieci swoje podwoje latem otwiera też wesołe miasteczko, które przyciąga wieloma atrakcjami dla tych młodszych i starszych. Biorąc to wszystko pod uwagę, czyli tanie noclegi w Ustroniu Morskim, dobrze rozwiniętą bazę gastronomiczną oraz atrakcje można stwierdzić, że jest to wspaniałe miejsce na letni urlop.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>